Anasayfa > Araçlar > İnternet > msn açmak istiyorum msn aç, msn kaydol

PUAN : 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading ... Loading ...
İNDİRİLME : 406 EKLENME : 01/03/2013 GÜNCELLENME : 01/03/2013 msn açmak istiyorum msn aç, msn kaydol Facebook'ta paylaş msn açmak istiyorum msn aç, msn kaydol İçin Yorum Yap

msn açmak istiyorum msn aç, msn kaydol

yeni msn açmak veya kaydolmak istiyor ama yapamıyor musunuz? Çok eski bir konu olarak eski sitelerimde yayinladiğim fakat ne hikmetse günümüzde halen msn kaydol ‘mayi bilmeyen arkadaşlarin olduğunu görerek bu sitede tekrardan bu konuyu açma gereği duyuyorum.

İlk başta Messenger programınıBURAYA bilgisayarınıza indirin. Bilgisayarınıza indirmek için Buraya tıklayın. Free yazan yere bastıktan sonra belli bi saniye geçtikten sonra Download yazısına basın ve indirin

MSN Hesabı Nasıl Alınır?

Microsoft’un dünyaca ünlü e-posta servisi Hotmail’den e-mail adresi almak gerçekten çok kolay. Şimdi, nasıl Hotmail adresi alacağımızı kısaca açıklayalım:

1…

Öncelikle bu BURAYA tıklıyoruz. Gelen pencerede “Hayır”ı seçip, devam tuşuna tıklıyoruz.

Açılan sayfa, tamamen size ait özel bilgiler istenecek. Anlamadığınız yerler varsa, resmin yardımıyla işleminizi tamamlayabilirsiniz.

2…

MSN Hotmail E-posta alma

3…

Bilgileri düzgün bir şekilde girdikten sonra, sayfanın en altındaki düğmesine tıklayın.

Düğmeye tıkladıktan sonra, eğer girmiş olduğunu bilgiler doğru ise, aşağıdaki gibi bir onay yazısı gelecek.

GÜNCELLEME ( 9 Aralık 2011 ): ARKADAŞLAR GELEN YORUMLARDAN ANLIYORUM Kİ HALEN ÜYE OLAMAYAN KİŞİLER VAR. BU KİŞİLER İLETİŞİM BÖLÜMÜNDEN BİZLERE ALMAK İSTEDİKLERİ ADRESİ GÖNDERİRLER İSE O ADRES DOLU BİLE OLSA EN UYGUN OLANI ALINIP TESLİM EDİLECEKTİR. AYNI ZAMANDA UYGUNSUZ YORUM YAPAN KİŞİLER BLOG SİTEMİZDEN UZAKLAŞTIRILMIŞTIR. HERKESE ANLAYIŞI İÇİN TEŞEKKÜRLER. MSN KAYDOL ve MSN AÇ KELİMELERİNDEN ÜST SIRALAMALARDA YER ALMAMIZI SAĞLAYAN KULLANICILARIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUZ.


Etiketler: , , , , , , , , ,

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

msn açmak istiyorum msn aç, msn kaydol

Ücretsiz Tam Sürüm

Virüs Taramasından Geçirildi

En Güncel Sürüm Yüklendi

PROGRAMI İNDİR